Nostalgická doprava

 

Nostalgická linka je v provozu o vybraných volných dnech v roce 2017:

  • sobota 15.4. 
  • sobota 06.5.
  • sobota 27.5.
  • neděle 28.5.
  • sobota 09.9.
  • sobota 23.9.
  • sobota 07.10.
  • sobota 21.10.

NOSTALGICKÁ TROLEJBUSOVÁ LINKA č. 11

Trasa linky:

NOVÁ VES - Javorová - Topolová - Bílá cesta - Slovenská - Třešňovka - Opavská - Bílinská - Okresní soud - Mariánský dvůr - Nemocnice - Libušina - Jateční - Křižíkova - Benešovo náměstí - Hotel de Saxe - Masarykova - U Vlastního krbu (jen směr tam) - Trnovany,Policie ČR - Trnovany - Trnovany,Modlanská - Trnovany,Somet - Šanov II Trnovanská - ŠANOV II - Areál Labe - Fráni Šrámka - Šanov II škola - Panorama a zpět

 

Nová Ves 10:49 12:49 14:49 16:49
Bílá cesta 10:53 12:53 14:53 16:53
Třešňovka 10:57 12:57 14:57 16:57
Nemocnice 11:03 13:03 15:03 17:03
Benešovo nám. 11:10 13:10 15:10 17:10
Trnovany,Policie ČR 11:17 13:17 15:17 17:17
Šanov II 11:24 13:24 15:24 17:24
Panorama 11:28 13:28  15:28 17:28 

 

Panorama 10:01 12:01 14:01 16:01
Šanov II 10:05 12:05 14:05 16:05
Trnovany,Policie ČR 10:14 12:14 14:14  16:14
Benešovo nám. 10:20  12:20  14:20  16:20 
Nemocnice 10:28 12:28 14:28 16:28
Třešňovka  10:33  12:33  14:33  16:33 
Bílá cesta 10:38 12:38 14:38 16:38
Nová Ves 10:42 12:42 14:42 16:42